• Foto: Benedikte Skarvik

Forkortelser som er brukt i tabellen beskrives nederst på siden.

Innkommet fraInst.BeskrivelsefratilHM
STFKIKAAdolf Øien VGS7,00
MalvikIKALandbrukskontor, Utdanningsetat, sentraladm.19,00
SkaunIKADiverse privatarkiver0,30
SteinkjerIKAPrivatarkiv, legekontorer40,00
MalvikIKAUndervisning, teknisk, landbruk16,00
STFK/ BUFIKAMST-Klientmapper0,30
STFKIKASkjetlein vgs3,50
Midtre GauldalIKAMorsmapper200420094,00
Tydal EnergiverkIKABedriftsarkiv38,00
Innherred samkommuneIKAVerdal helsestasjon, Helsekort fødselsår1920198613,00
SteinkjerIKAIKN, morsmapper m.m.
RennebuIKADiverse eldre og nyere183779,00
STFK – Ladejarlen VGSIKAPersonalmapper
STFKIKAOrkdal vgs
StjørdalIKASaksarkiv, teknisk, bygningskommune, etat oppvekst m. m.1918199926,00
SkaunIKADiverse eldre og nyere1976199772,00
STFKIKAHemne vgs3,00
PrivatarkivIKAInner Wheel19622013
STFK – Åfjord VGSIKAElev-, personalmapper, varselskjema197920123,00
STFK, Orkdal og fannrem tannklinikkerIKATannlegejournaler 1960 – 2000Ca 1960Ca 2000
STFKIKAAdolf Øien VGS8,00
SteinkjerIKALegekontorer, IKN, elevmapper m.m.30,00
MeråkerIKAOverformynderi, Sentraladm. Statens landbr. Bank
PPT Nord FosenIKAKlientmapper3,00
STFKIKAPPT for VGO Trondheim, f. år. 1966 – 19902,00
STFKIKAAvt for legemiddelrekvisisjoner7,00
STFKIKALadejarlen vgs
SnåsaIKAOverformynderi og forliksråd6,00
SteinkjerIKAHavnevesen, Betania m.m.
RørosIKAOverformynderi196520138,00
STFK Rissa vgsIKARissa vgs1977201015,00
NTFKIKAFylkesbilene i NT1920199828,00
AgdenesIKADiv arkiv Agdenes I og II, Lensvik18951993
Privatarkiv StjørdalIKAStjørdal snekkervrksted3,00
Privatarkiv StjørdalIKAStjørdal E-verk2,00
MeldalIKADiverse eldre og nyere
SnåsaIKAForliksråd og overformynderi4,00
HoltålenIKADiverse eldre og nyere
Stabbursmoen skoleTBPersonalmapper0,12
BFT Østbyen tiltak, Lilleby helsestasjonTBHelsekort0,01
Kattem helse- og velferdssenterTBPersonalmapper0,30
Stabbursmoen skoleTBKopibøker0,20
Lade barnehagerTBPersonalmapper0,30
Øya helsehusTBPasientjournaler8,00
Vestkanten barnehagerTBBarne- og personalmapper, saksarkiv og dagbøker0,40
Jakobsli barnehagerTBBarnemapper0,10
Ranheim helse- og velferdssenterTBPersonalmapper, pasientjournaler, timelister0,55
Vikåsen skoleTBElev- og personalmapper0,20
Steindal skoleTBPersonalmapper, elev- og spes.ped.mapper0,60
Nardo bo- og aktivitetstilbud ved FossesenteretTBBrukerjournaler0,60
Åsheim ungdomsskoleTBElevmapper2,00
Nidarvoll hjemmetjenesteTB1,50
Vestkanten barnehagerTB0,11
Nypvang skoleTB2,25
Enhet for voksenopplæringTB2,10
Ugla skoleTB4,50
Omsorgsenheten for barn og ungeTB4,50
Stavne Arbeid og KompetanseTB44,25
Ungdomsenheten. Del 1: Basen, Ungdomsenheten: Dagskolen Ungdomsenheten: GartnerhaugenTB1,35
Åsveien skoleTB3,75
Enhet for ergoterapiTB0,75
Tyholt og Bromstad helse- og velferdssenterTB5,25
Tillermyra barnehagerTB1,50
Bymarka naturbarnehagerTB0,10
Bymarka friluftsbarnehageTB0,85
Kattem barnehagerTB0,75
Åsheim ungdomsskoleTB1,50
Ilabekken barnehagerTB1,50
BFT Østbyen tiltakTB0,96
ByggesakskontoretTB5,94
Kart og oppmålingskontoretTB0,30
Heimdal hjemmetjenesteTBPersonaldokumentasjon0,05
Byåsen barnehagerTB0,60
Furutoppen barnehageTB5,25
Munkvoll hjemmetjenesteTB25,05
Saupstad helsestasjon 01.7785TB0,85
Kattem helse- og velferdssenterTB0,40
OppvekstkontoretTB51,75
ArbeidsmiljøenhetenTB28,05
BFT Lerkendal Tiltak – Sunnland helsestasjonTB6,75
Nidaros barnehagerTB10,10
Smidalen og Utleir bhgTB3,00
BFT Midtbyen Tiltak – helsesøster Byåsen vgsTB0,80
IT-tjenestenTB3,00
Søbstad helsehusTB41,25
OverformynderietTB23,25
Elgeseter barnehagerTB5,25
Byåsen bo- og aktivitetstilbudTB2,25
Hallset bo- og aktivitetstilbudTB2,25
Helse- og velferdskontor LerkendalTBPPT for voksne0,40
Strindheim helsestasjon (BFT Østbyen tiltak)TB0,45
Kuhaugen barnehagerTB5,60
Nedre Flatåsen barnehagerTB0,50
Tjønnlia avlastningsbolig – del av Avlastningstjenesten for voksne (nedlagt), nå del av Strindheim bo- og aktivitetstilbudTB2,25
ØkonomitjenestenTB12,75
EierskapsenhetenTB0,70
RegnskapstjenestenTB61,75
Nardosletta barnehagerTB5,90
Ilevollen og EC Dahls helse- og velferdssenterTB0,10
Ladestien bhg avdeling Tirilltoppen/LadeslettaTB10,50
Trondheim kommunale feiervesenTB54,00
Dagtilbud ØstbyenTB1,50
Hallset barnehager (Selsbakkhøgda)TB6,00
ArbeidsmiljøenhetenTB27,75
Selsbakk skolehelsetjeneste (Hallset helsestasjon)TB2,30
Hjorten helse- og velferdssenterTB12,50
Skolen St. OlavTB1,50
Flatåsen barnehagerTB2,25
Zion helse- og velferdssenterTB30,00
Idrett og friluftslivTB1,50
Lade barnehagerTB3,30
Munkvoll helse- og velferdssenterTB3,00
Strindheim barnehagerTB7,50
Sverresli bhgTB3,00
Trondheim bydriftTBGravemeldinger1,40
Sør-Trøndelag industriforeningTBFilm om virksomheten i kort og lang versjon0,30
Lerkendal beboerforening / Per E. JohansenTBStyredokumenter, korrespondanse, andre dokumenter, kart og tegninger0,60
Margrethe Jakobsdatter Lund, Ole Strand og Olga Margrethe Strand / Knut BekkevahrTBKorrespondanse og andre private dokumenter0,06
Dr. Inger SchulstadTBBildearkiv0,50
Trondheim folkebibliotekTBPlakater ifm Stemmerettsjubileet1,00
Støren bondelag – PA 0751SAT194720100,06
Singsås bondelag – PA 0752SAT198920110,06
Slakter N. Johansen & Sønn – PA 0753SAT188719391,00
Trondhjems Slakter- og Pølsemakerlaug- PA 0754SAT191119610,45
L. O. Hegstad A/S – PA 0758SAT188519870,14
Lars Gisnås- PA702SAT1,00
Olaf EkloSAT192719691,00
Enge SagbrukSAT193519855,16
Norges handikapforbund TrondheimSAT194319992,80
Trondheims ungdomslag av Norges HandicapforbundSAT196319880,14
Kvernes lensmannskontorSAT189719710,15
Namsmannen i KristiansundSAT197619911,90
Averøy og Frei lensmannskontorSAT196520015,30
Steinkjer politistasjonSAT1913200014,70
Fylkestrygdekontoret i Nord-TrøndelagSAT1963200652,30
Klage og ankeenheten for fylkestrygdekontorene i Midt-Norge og indre østlandSAT200520060,64
NAV Klage og Anke Midt-NorgeSAT20060,69
Sunndal forliksrådSAT197019941,00
Rennebu trygdekontorSAT195120063,00
Nærøy lensmannskontorSAT1887200310,60
Kolvereid lensmannSAT188719620,20
Rennebu trygdekasseSAT191819500,10
Hitra lensmannskontorSAT189219923,30
Østre Hitra lensmannskontor (Fillan og Sandstad lensmannskontor)SAT187119685,60
Oppdal trygdekasseSAT189519500,20
Oppdal trygdekontorSAT195120064,10
Sømna lensmannskontorSAT193620021,37
Øvre Stjørdal lensmannskontorSAT0,80
Meråker lensmannskontorSAT5,60
Lofoten sorenskriveriSAT1963198814,10
Meløy lensmannskontorSAT193420007,60
Leka lensmannskontorSAT186520063,48
Vikna lensmannskontorSAT189519985,52
Statkraft- AuraverkeneSAT193719965,43
NVE Statkraftverkene- AuraSAT193219481,30
Meløy trygdekontorSAT191720066,50
Aetat ØrnesSAT191720065,10
Klæbu trygdekontorSAT195620076,35
Klæbu trygdekasseSAT189519440,40
Ålen trygdekasseSAT191019710,35
Holtålen trygdekontorSAT196520072,15
Haltdalen trygdekasseSAT191019710,40
Lensvik trygdekasseSAT194119630,22
Agdenes trygdekontorSAT196320062,81
Agdenes trygdekasseSAT196019630,13
Flatanger distriktsveterinærSAT197420031,60
Salten jordskiftrettSAT1860199013,90
Tydal trygdekontorSAT193720071,40
Gjemnes lensmannskontorSAT192819630,40
Gjemnes og Eide lensmannskontorSAT1954200210,30
Innherred sykepleierhøgskoleSAT1940199448,70
Strinda trygdekasseSAT192919530,26
Trøndheim trygdekasse- direktørens arkivSAT192819580,13
Trondheim sivilforsvarskretsSAT198719951,50
Sør-Trøndelag sivilforsvarskretsSAT1897200356,70
Trondheim TrygdekontorSAT1954199450,40
Nesna trygdekontorSAT194720060,40
Skaun lensmannskontorSAT192819932,30
Helgeland jordskifterettSAT194519906,50
Roan trygdekontorSAT195420061,70
Leirfjord trygdekontor (tillegg)SAT194720060,60
Osen trygdekontorSAT193620062,30
Saltdal lensmannskontorSAT190119922,90
Andenes forliksrådSAT193419620,10
Andøy / Dverberg lensmannskontorSAT189120049,20
Skipskontrollen i BodøSAT191919905,60
Rennebu lensmannskontorSAT194019451,30
Bjørnør lensmannskontorSAT183519480,40
Byneset lensmannskontorSAT184719390,80
Leinstrand lensmannskontorSAT192019760,20
Selbu lensmannskontorSAT181820014,70
Rødøy lensmannskontorSAT191619941,90
Hemne forliksrådSAT195519930,10
Hemne og Snillfjord lensmannskontorSAT182420029,80
Frosta distriktsveterinærSAT197320050,06
Tydal distriktsveterinærSAT197220030,06
Levanger distriktsveterinærSAT199120030,08
Verdal distriktsveterinærSAT198920030,04
Stjørdal distriktsveterinærSAT196720010,33
Tingvoll og Sunndal distriktsveterinærSAT197420030,33
Rindal distriktsveterinærSAT197419890,03
Smøla distriktsveterinærSAT199119940,01
Surnadal distriktsveterinærSAT190819920,33
Halsa og Tustna lensmannskontorSAT189820118,90
Byåsen trygdekontorSAT199420047,80
Sentrum trygdekontorSAT1995200510,00
Nardo trygdekontorSAT199420056,70
Saupstad trygdekontorSAT199420055,00
Heimdal trygdekontorSAT199520056,20
Sør-Trøndelag fylkes husflidsskole/Ellen OfstadSAT195019810,10
Gjemnes trygdekontorSAT196420051,20
Strinda trygdekontorSAT199420046,50
Bjugn trygdekontorSAT193920073,30
Ørland trygdekontorSAT195720072,50
Åfjord trygdekontorSAT195220062,00
Aetat BrønnøysundSAT196120066,43
Brønnøy trygdekontorSAT190120073,68
Vevelstad trygdekontorSAT195220100,49
Velfjord trygdekasseSAT195219610,01
Horg lensmannskontorSAT181319450,91
Molde lensmannskontorSAT196920058,20
Molde distriktsveterinærSAT194920033,90
Aukra trygdekontorSAT195820090,65

 

 

Forklaringer til forkortelser som brukes i oversikten:
INST. = Hvilken institusjon arkivet er avlevert til
TB = Trondheim byarkiv
SAT = Statsarkivet i Trondheim
IKA = Interkommunalt arkiv Trøndelag
NTNU UB = NTNU Universitetsbiblioteket
FRA/TIL = Året arkivet ble skapt/avsluttet
HM = Hyllemeter